02144033243
info@iranmehrtvto.com

هنر(موسیقی و هنرهای نمایشی)

چرا دپارتمان هنر؟

من دپارتمان هنر را انتخاب میکنم چون ممکن است هنر در هر شکل و لباسی خودش را نشان دهد(عکاسی ، سینما ، گرافیک ، نقاشی) می تواند برای سرگرمی و تنوع باشد اما وقتی ، رنگ و بوی خاصی می گیرد که هدفمند باشد.

در این کارگاه‌ها، شما زمانی برای کشف و تفکر در اختیار دارید؛ به عنوان مثال در یک کارگاه نقاشی، ابتدا نقش را در ذهن خود می‌کشید و با خلاقیت خود ترکیب می‌کند. با شرکت در این فضاهای آموزشی، می‌توانید همه‌ی مراحل را از نزدیک ببینید و امتحان کنید. همچنین ارزیابی شخصی در حضور یک متخصص هنری، تجربه‌ای بسیار ارزشمند است.

با این دیدگاه دپارتمان هنر اقدام به برگزاری دوره های تخصصی به شرح ذیل نموده است:

سینمای دیجیتال

با آموزش دوره هاي مونتاژ فيلم و خلق افكت هاي رايانه اي در سال ١٣٨٣ فعاليت خود را اغاز كرده است.در راستاي چشم انداز دپارتمان و با رويكردي نو به دنياي هزاره سوم و نگاه جدي به فناوري روز ديجيتال ، اقدام به آموزش دوره هاي مرتبط به سينما مانند عكاسي ، تصوير برداري ، انيميشن سازي و صداگذاري و دروس جلوه هاي ويژه سينمايي را در جهت ارتقاي دانش و بالا بردن سطح دانش سينمايي و تلويزيوني كرده است. توسعه اموزش هاي نوين فيلم سازي مطابق با استانداردهاي جهاني ، كاربردي بودن دوره هاي آموزشي اين دپارتمان نيروهاي متخصص و كار آمد ، از اهداف دپارتمان است

گرافیک

سعی دارد با برگزاری دوره های تخصصی گرافیك مهارت و توانمندی لازم جهت ورود به بازار كار را به هنر جویان ارائه دهد .علاقه مندان با آموزش محیطهای گرافیكی Vector-Raster نرم افزار های  Photoshop-Corel-Illustrator-In Design)) و دوره های تخصصی گرافیكی می توانند خلق،ویرایش، كنترل رنگ و نور، مونتاژ تصاویر ، ترسیم اشكال پایه و پیشرفته ،كنترل ساختار گرافیكی ، آرم ، لوگو و مبانی طراحی پوستر ، اصول چاپ صفحه آرایی و … آشنایی كامل را پیدا كنند.

طلا و جواهرات

در گروه طراحي و ساخت جواهرات اقدام به تربيت افراد متخصص در حوزه طراحي جواهرات و ساخت و توليد طلا جواهر كرده است. با پيشرفت فناوري روز دنيا خطوط توليد متحول شد. آموزش اين فناوري در صنعت طلا جواهر با در نظر گرفتن استاندارد هاي جهاني در طراحي جواهرات بوسيله نرم افزار ، كمكي براي طراحي خلاقانه ، ايده پردازي نو براي طراحان و سازندگان طلا و جواهرات ميباشد .همچنين اماده سازي افرادي متخصص براي انجام تكنيك هاي متنوع، در كارگاه هاي ساخت و توليد طلا و جواهرات

نقاشی

در ابتدا دانشپذيران با تكنيك هاي سياه قلم و سبك رئال با هدف بالا بردن مهارت هاي طراحي و آمادگي لازم جهت ورود به سبك هاي مدرن آشنا ميشوند. در سطح بعدي آموزش كار با تكنيك هاي رنگ روغن و اكروليك در سبك هاي مدرن و نقاشي فيگوراتيو اشنا ميشوند .و در انتها دانشپذيران كار با تكنيك هاي آبرنگ و گواش و همچنين سبك هاي هنري مدرن و چهره نگاري ياد ميگيرند و در بخش پتينه و هنرهاي دكوراتيو دانشپذيران را با تكنيك هاي مختلف اشنا ميكند

سخنی با هنردوستان

آموزشگاه موسیقی ایرانمهر به عنوان مجهزترین آموزشگاه موسیقی غرب تهران در زمینه‌ آموزش موسیقی (تدریس ویولن ، تدریس پیانو ( آموزش پیانو )، تدریس گیتار ( آموزش گیتار )، تدریس ویلن سل، تدریس سنتور ، تدریس موسیقی کودکان و …) فعالیت داشته و در تلاش است با کادری مجرب در تمامی قسمت‌ها محیطی آرام و کاملاً هنری را به شما هنردوستان عزیز تقدیم کند.انسان، از ابتدای خلقت با آرزوهای خود زنده بوده و همین آرزوها هستند که روح انسان را می‌پرورانند یکی از آرزوهای انسان موسیقی بود، موسیقی که با روح انسان عجین است و گسستن آنها از یکدیگر محال؛ البته موسیقی که از درون انسان نشأت می‌گیرد و انسان با غرق شدن و سست شدن از آن به کنه وجود آن پی می‌برد، اینجاست که او کم کم به پدید آوردنده آن فکر می‌کند. هنر و آموخته‌های آن از حساسترین و ظریفترین لحظات انسان نشأت می‌گیرد، در واقع هنرمند و هنر آموز چیزهایی را می‌بیند و می‌شنود که دیگران قادر به دیدن و شنیدن آن نیستند. باید گفت موسیقی که امروزه مورد پسند مردم قرار گرفته به محدوده هنری، نیمه هنری و غیر هنری اطلاق می‌شود. موسیقی هنری و جدی به موسیقی اطلاق می‌شود که در اجرای آن اندیشه فراموش نشده باشد. موسیقی هنری از انسانی حاصل می‌شود که خود در راستای این هنر جدی بوده و آموخته‌های موسیقی را به درستی پشت سر گذاشته است که البته پر واضح است که برای درک بهتر مفاهیم موسیقی و فراگیری یکی از آلات موسیقی انگیزه و علاقه نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کند.

آموزشگاه موسیقی ایرانمهر به عنوان یکی از مجهزترین آموزشگاه های موسیقی غرب تهران

با ظرفیت آموزشی در تمامی سازهای موسیقی

  • چگونه ساز موردنظر را برای یادگیری انتخاب نماییم؟

برای انتخاب یک ساز موسیقی، عوامل زیادی وجود دارند که باید به آن‌ها توجه کرد؛ مثلا ترجیحات موسیقایی هر فرد، میزان بودجه‌ی در دسترس، فضایی که هر ساز اشغال می‌کند، خصوصیات شخصیتی هر فرد، قابلیت حمل و نقل آسان ساز و پتانسیل‌های شغلی هر ساز، اما برای انتخاب ساز فاکتورهای زیادی وجود دارد که از میان آنها “علاقه” مهمترین فاکتور است.

 

  • از چه زمانی باید ساز را انتخاب کنیم؟

برای تهیه ی ساز حتما با استاد موسیقی خود مشورت کنید و تهیه ی آن از جلسات دوم یا سوم، جهت انجام تمرینات روزانه ضروری می باشد.

 

  • ایا نواختن سازها سخت است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت هیچ سازی در واقع سخت نیست و همه چیز به تمرینات روزانه ی شما بستگی دارد.

 

  • یادگیری موسیقی باید در سنین خاصی انجام گیرد؟

یادگیری موسیقی در هیچ سنی دیر نیست و این رو بدونید، از هر زمانی که شروع به یادگیری موسیقی نمایید، فرصت باقی هست تا به صورت کامل موسیقی را یاد بگیرید

 

 

 

 

 

دوره های هنر(موسیقی و هنرهای نمایشی)

مشاهده همه